Referencje VERICO Experts Sp. z o.o.Dakop Konrad Świerad
Profesjonalne usługi minikoparką

Nasza firma zdecydowała się na współpracę z Verico Experts Sp. z o.o. ponieważ chcieliśmy zweryfikować potencjalnego dostawcę maszyn z Chin. Skorzystaliśmy z usługi wizji lokalnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej przebiegu. Firma Verico działa bardzo szybko, już po kilku dniach został ustalony dogodny termin wizji a po kilku następnych otrzymaliśmy bardzo rzetelny raport z jej przebiegu.

Dzięki pomocy firmy udało nam się wybrać odpowiedniego dostawcę i jesteśmy spokojni o przebieg całego procesu importu. Polecamy skorzystać z kompleksowych usług firmy Verico każdemu kto pragnie rozpocząć współpracę handlową z dostawcami z Chin.
Polecam współpracę z firmą Verico Experts Sp. z o.o.

Konrad Świerad, DAKOPBOND Sp. z o.o.
Profesjonalne usługi szycia dla marek z całej Europy

Z uwagi na konieczność weryfikacji potencjalnego dostawcy z Chin zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Spółki VERICO.

Kontrola została przeprowadzona bardzo sprawnie i szybko, Raport zawierał szczegółowe informacje które potrzebowaliśmy.

Szybkość i profesjonalizm przeprowadzonej inspekcji, przygotowania raportu przez firmę VERICO pozwolił nam zabezpieczyć nasze interesy oraz sprawnie przeprowadzić transakcję z naszym partnerem.

Polecamy usługi firmy VERICO, bardzo profesjonalna firma.

Grzegorz Gach - Kierownik Działu Celno-Logistycznego Koordynator Certyfikacji, BOND Sp. z o.o.Kan-Bud Sp. z o.o.
Modułowe zespoły kontenerowe

Współpracę z firmą VERICO Experts Sp. z o.o. rozpoczęliśmy w czerwcu 2023.
Z uwagi na konieczność weryfikacji potencjalnego dostawcy z Chin zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Spółki VERICO.
Weryfikacja kontrahenta polegała na formalnym sprawdzeniu dokumentacji przedstawionej przez dostawcę oraz przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu prowadzenia jego działalności w Chinach.
Usługa została wykonana bardzo szybko, otrzymaliśmy merytoryczny raport opisujący stan faktyczny pozwalający ocenić ryzyko podjęcia współpracy z potencjalnym dostawcą.

Wszystkim zainteresowanym kooperacją z chińskimi firmami =, polecam współpracę z firmą VERICO Experts Sp. z o.o.

Radosław Skotnicki – Kierownik działu sprzedaży i marketingu, Kan-Bud Sp. z o.o.DARMAX FILAMENTY 3D Dariusz Majorek
Filamenty 3D

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę VERICO Experts sp. z o.o. Współpraca przebiegła bez żadnych problemów. Doświadczenie firmy oraz wiedza na temat rynku chińskiego, zachowań chińczyków na wysokim poziomie. Podczas importu pojawiło się kilka różnych sytuacji, o których nawet przeglądając fora niestety się nie dowiemy.

Jeżeli będę importował coś z Chin na pewno powrócę do firmy VERICO Experts bo wiem, że każdy pojawiający się problem zostanie rozwiązany i każdy towar zostanie sprowadzony bez "większych" problemów.

Polecam!!!

Dariusz Majorek, DARMAX FILAMENTY 3DCermas Szot Polska Spółka Jawna
Produkcja systemów renowacyjnych do przewodów kominowych

Korzystaliśmy z usługi sprawdzenia wiarygodności nowego dostawcy w Chinach. Inspektor odwiedził chińską firmę i otrzymaliśmy raport z WIZJI Lokalnej zawierający wiele istotnych dla nas informacji i zdjęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy firmę VERICO Experts Sp. z o.o. jako firmę rzetelną i kompetentną.

Cermas Szot Polska Spółka JawnaNorbert Łysoń
Andrychów

Serdecznie polecam współpracę z firmą VERICO, szczególnie z Panią Mariolą. Podczas importu natknąłem się na wiele nieznanych mi wcześniej zagadnień oraz problemów, które szybko udało się rozwiązać dzięki pomocy VERICO, co pozwoliło oszczędzić mi nerwów i strat w budżecie.

Norbert ŁysońFIXCAR
Narzędzia motoryzacyjne

Przy współpracy z VERICO Experts Sp. z o.o. sprowadziliśmy pierwszy nasz kontener z Chin z narzędziami do motoryzacji oraz maszyn. Następne kontenery również będą sprowadzone we współpracy VERICO Experts. Firma VERICO w profesjonalny sposób zajmuje się pomocą w imporcie nadzoruje cały proces aby sprowadzany towar był zgodny z zamówieniem. Firma ma duże doświadczenie w imporcie.

FIXCAR, KIELCEELTAK FUHP Janusz Jonczyk
Automatyka do bram: dystrybucja i serwis produktów

Z firmą VERICO Experts Sp. z o.o. współpracujemy od kilku lat. Chętnie korzystamy z Ich usług w zakresie importu towarów Chin. Zawsze mamy poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji ze zrealizowanych zamówień. Działają bardzo sprawnie i transparentnie z dbałością o różne szczegóły. Świetna komunikacja i dużo zwykłej ludzkiej życzliwości czyni współpracę tym bardziej satysfakcjonującą. BARDZO POLECAM!!!

Janusz Jonczyk - Właściciel, ELTAKPPHU JASPOL
Artykuły ogrodnicze

Jesteśmy mile zaskoczeni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. o.o. Korzystaliśmy z kompleksowej obsługi importu artykułów ogrodniczych. Firma VERICO przeprowadziła całą operację bezbłędnie. Zorganizowała odpowiednie osoby do sprawdzenia wiarygodności firmy w Chinach, uzgodniła też z dostawcą korzystne dla nas warunki transportu. Byliśmy na bieżąco informowani o każdym etapie realizacji zamówienia. Towar przyjechał do nas zgodny z oczekiwaniami. Polecamy firmę VERICO Experts Sp. z o.o. innym importerom.

Jarosław Jasiuk, PPHU JASPOLP.U.H. Dominik
Producent kwaszonek i surówek

Współpracę z firmą Verico Experts oceniam na ocenę bardzo dobrą. Profesjonalne podejście do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania są realizowane sprawnie i terminowo.
Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Gorąco polecam i zachęcam do współpracy.

Łukasz Białecki, P.U.H DominikCOMARCH S.A.
Sektor IoT

Firma VERICO Experts regularnie prowadzi dla nas audyty u potencjalnych partnerów biznesowych w zakresie komponentów i półproduktów elektronicznych. Obecnie nie zdarza nam się rozpoczynać współpracy z dostawcą bez uprzedniej jego weryfikacji dokonanej przez VERICO. Kontrolerzy VERICO szybko i sprawnie przeprowadzają analizę sytuacji prawnej dostawcy oraz szczególnie dla nas istotną WIZJĘ Lokalną na miejscu. Rezultaty wizyty są prezentowane w przystępnym i przejrzystym raporcie.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę VERICO Experts jako profesjonalnego i rzetelnego partnera.

Szymon Sułczyński, Project Manager, Comarch S.A.ARPO Spółka z o.o.
Producent wysokiej jakości tłuszczów zwierzęcych oraz skwarków

Dzięki firmie VERICO Experts Sp. z o.o. udało nam się bez problemowo przejść całą procedurę związaną z importem maszyn (sita wibracyjnego oraz prasy śrubowej) z Chin.

Kompleksowa obsługa Importu od A do Z przeprowadzona przez Firmę Verico – to gwarancja SUKCESU.

Firma VERICO Experts sp. zo.o. sprawdziła dostawcę pod względem wymaganych pozwoleń oraz certyfikatów, bez których niemożliwy byłby import maszyn, zorganizowała kontrolę towaru przed wysyłką z Chin. Na bieżąco byliśmy informowani na jakim etapie jest nasze zamówienie. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziome.

Polecamy firmę VERICO Experts sp. z o.o.

Mateusz Spalony - Współwłaściciel, ARPO Spółka z o.o.Anmax s.c.
Producent profili PVC

Firma VERICO Experts Sp. z o.o. ponownie pomogła naszej firmie w sprowadzeniu maszyny z Chin.
Wszystkie etapy współpracy od zakupu do sprowadzenia przebiegły profesjonalnie i bezproblemowo. Przedstawicielka firmy już po dostarczeniu maszyny do naszej firmy dbała o to, czy wszystko prawidłowo działa.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. z o.o. i gorąco ją polecamy przy podejmowaniu współpracy z chińskim partnerem.
Sami z pewnością skorzystamy jeszcze nie raz z usług tej firmy.

Anmax s.c., Juchnowiec DolnyMatplast Sp. z o.o.
Producent okien PCV

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę VERICO jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Od momentu nawiązania współpracy mogliśmy liczyć na pomoc firmy, która była nam niezbędna aby prawidłowo dokonać zakupu towaru, a następnie importować go bez przeszkód do Polski.

Nawiązując kontakt z chińskim eksporterem nie zdawaliśmy sobie sprawy jak ważna jest znajomość kultury chińskiej w imporcie towarów, dzięki firmie VERICO mogliśmy się z nią zaznajomić.

Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność, życzliwość i nastawienie pracowników co zdecydowanie zachęca do kontynuowania współpracy.

Bez cienia wątpliwości mogę polecić firmę VERICO jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie importu towarów z rynku chińskiego.

Justyna Niedziela, Koordynator Działu FotowoltaikaWROPAK
Producent etykiet samoprzylepnych

Nie mając doświadczenia w imporcie maszyn z Chin postanowiliśmy rozpocząć współpracę z firmą VERICO Experts sp. z o.o. w październiku 2019 w zaawansowanym etapie zakupu maszyny poligraficznej od chińskiego producenta poznanego na targach branżowych. Naszym dużym zaskoczeniem była specyfika współpracy z chińskim dostawcą. Profesjonalna obsługa firmy VERICO Experts sp. z o.o. umozliwiła nam przeprowadzenie transakcji wraz z dostawą urządzenia z sukcesem.

Doświadczenie i profesjonalizm oraz szeroka obsługa często wykraczająca poza ramy oferty są godne polecenia jako atuty firmy VERICO Experts sp. z o.o. oraz jej pracowników.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z wykonania zlecenie przez VERICO Experts Sp. z o.o. i polecam jako firmę wiaryogodną i profesjonalną w zakresie podejmowanych zadań.

Tomasz Młyński, Pełnomocnik Właściciela firmy WropakPW M. Przybysz MARIAN PRZYBYSZ
Import linii produkcyjnej oraz maszyn przemysłowych dla poligrafii

Firma nasza w bieżącym roku sprowadziła kilka specjalistycznych maszyn przemysłowych wspomagających produkcję. W realizacji jet też kolejna, bardziej zaawansowana linia.

Dzięki pomocy firmy VERICO Experts i skorzystaniu z usługi "Kompleksowej obsługi importu", udało się ustrzec wielu problemów, które niechybnie wystąpiłyby przy specyfice rynku chińskiego. Na bieżąco otrzymywaliśmy informacje oraz porady względem każdego kroku realizacji obsługi zamówienia. Dzięki współpracy, profesjonalnemu podejściu oraz doskonałemu kontaktowi, cały proces przebiegł skutecznie, sprawnie i terminowo.

Niniejszym serdecznie polecamy firmę VERICO Experts jako sprawdzonego i zaufanego partnera.

Radosław Przybysz, PW M. Przybysz MARIAN PRZYBYSZWIBOR Mateusz Boryczko
Papier, tektura to branża, w której działamy.

Za pośrednictwem firmy VERICO udało mi się sprowadzić kompletną linię produkcyjną z Chin. Byłem pełen obaw w związku z tym przedsięwzięciem ale profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta szybko rozwiało moje wątpliwości i obawy. Wszystkie czynności przebiegły sprawnie i fachowo. Gorąco polecam wszystkim.

WIBOR Mateusz Boryczko, TarnówP.P.U.H SAN-PACK JUSTYNA I ARTUR KWIETNEWSCY
Import i dystrybucja opakowań dla rolnictwa, ogrodnictwa i handlu

Firma VERICO Experts przeprowadzała dla nas kilkakrotnie inspekcję w chińskich fabrykach. Ponadto za pośrednictwem VERICO odbywały się kontrole jakości, czy kontrole załadunku towarów. Usługa zawsze była przeprowadzana profesjonalnie a wszelkie kwestie rzetelnie wyjaśnione.

Justyna Kwietniewska, San-Pack, WilczyceBartosz Gibała PLATINIUM
Sieć fitness klubów Fitness Platinium.

Firma Platinium Bartosz Gibała z siedzibą w Krakowie poleca firmę VERICO Experts Sp. z o.o. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w zakresie usług kontroli towaru i handlu zagranicznego.

Kilkakrotnie zamawialiśmy WIZJĘ Lokalną w Chinach i w ten sposób weryfikowaliśmy naszych potencjalnych partnerów biznesowych. Do skorzystania z usług VERICO Experts Sp. z o.o. zachęciła nas możliwość realnego sprawdzenia dostawców. Za każdym razem inspektor pracujący dla VERICO Experts Sp.o.o. jechał osobiście do dostawcy i weryfikował czy deklaracje dostawcy i dane z Business License odpowiadają prawdzie. W rezultacie bardzo szybko otrzymywaliśmy szczegółowe raporty z wieloma danymi istotnymi dla podjęcia przez nas decyzji czy rozpoczynać współpracę z daną firmą czy nie.

Raport z Wizji Lokalnej zawierał również wiele szczegółowych zdjęć z procesu produkcyjnego, wzorcowni oraz informacje dotyczące systemu kontroli jakości, dzięki temu mogliśmy zobaczyć kogo wybieramy na naszego dostawcę.

W okresie trwania współpracy firma VERICO Experts Sp. z o.o. wykazała dużą sprawność organizacyjną, a jakość udzielonych usług oraz ich skuteczność nie pozastawiała żadnych zastrzeżeń.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. z o.o. i polecamy ją innym importerom, którzy nie chcą zostać oszukani.

Bartosz Gibała - Właściciel, Platinium, KrakówMAGNUS
Narzędzia motoryzacyjne

Od pewnego czasu współpracujemy z VERICO Experts Sp. z o.o. przy imporcie z Chin oraz Tajwanu specjalistycznych narzędzi motoryzacyjnych.

VERICO w profesjonalny sposób pomaga w imporcie towaru, nadzoruje cały proces i dba o to, aby sprowadzany towar posiadał odpowiednie testy, certyfikaty CE oraz właściwe oznakowanie. Sprawdza wiarygodność oraz prawidłowość wystawianych dokumentów.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. z o.o.

MAGNUS, OlsztynIPAK Sp. J.
Kompleksowe rozwiązania opakowań

Przy pomocy firmy VERICO Experts Sp. z o.o. sprowadzaliśmy z Chin linie do woreczków foliowych. Maszyny, zgodne z naszym zamówieniem dotarły do nas bez problemu.

VERICO zadbało o wynegocjowanie odpowiadających nam i zabezpieczających nasze interesy warunków kontraktu, właściwe oznakowanie maszyn oraz prawidłową dokumentację. Sprawdzenie dostawcy przed złożeniem zamówienia i kontrola przedwysyłkowa połączona z uruchomieniem maszyn jeszcze w fabryce chińskiego dostawcy zwiększyły bezpieczeństwo transakcji.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z VERICO Experts Sp. z o.o.. Rekomendujemy firmę VERICO innym importerom.

IPAK, LublinErgobox Sp. z o.o.
Meble biurowe

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. o.o.

Korzystaliśmy z "Kompleksowej obsługi importu od A do Z" foteli biurowych. Firma VERICO zadbała o prawidłowość przebiegu wszystkich etapów importu: od sprawdzenia wiarygdoności dostawcy, poprzez uzgodnienie z dostawcą korzystnych dla naszej firmy warunków dostawy, przypilnowanie spraw technicznych, kontrolę przedwysyłkową po dostarczenie foteli biurowych do naszego magazynu.

Cały proces odbył się profesjonalnie i terminowo. Dzięki temu otrzymaliśmy towar zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Polacamy firmę VERICO Experts Zp. z o.o. innym importerom.

ERGOBOX.EU, KrakówProfi Parkiet II
Podłogi drewniane, boazeria panelowa

Nasza firma wykonuje parkiety, podłogi łazienkowe oraz schody.

Korzystaliśmy z usługi kontroli przedwysyłkowej deski parkietowej w Chinach.
Kontrola została przeprowadzona fachowo, a jej zakres był nawet szerszy niż wynikało to z naszego zamówienia. Inspektorzy dysponowali odpowiednim sprzętem do kontroli jakości drewna, kontrolę przeprowadzali w sposób rzetelny i, jak mogliśmy zauważyć, rzeczywiście znali się na drewnie.

Bogdan Miąskiewicz, Właściciel, Profi Parkiet II, WarszawaAlfa-Zeta Sp. z o.o.
LEDowe technologie oświetleniowe

Korzystaliśmy z usług firmy VERICO Experts przy kontroli dostawy od naszego partnera z Chin.

Kontrola została przeprowadzona bardzo sprawnie i szybko. Otrzymaliśmy szczegółowy raport. W wyniku kontroli nasz dostawca skorygował lub wymienił produkty, co do których mieliśmy zastrzeżenia. W rezultacie tych działań dostawa dotarła do nas w 100% sprawna i bez najmniejszych zastrzeżeń zarówno w stosunku do jakości wykonania, kompletności, jak i poprawności działania.

Marcin KRYSIŃSKI Dyr. ds. Rozwoju, Alfa-Zeta Sp. z o.o., ŁódźPHP Seamaster
Podłogi z drewna

VERICO Experts jest prawdziwym ekspertem w przeprowadzaniu audytu w firmie, z którą zamierzasz nawiązać kontakty handlowe kontrolują wszystko co cię interesuje, są zdjęcia i szczegółowe opisy poszczególnych wydziałów konkretnej fabryki. Osobiście jestem bardzo zadowolony z wykonania zlecenia przez VERICO Experts Sp. z o.o.

Bogdan Wrzesiński - Właściciel, PHP Seamaster, WarszawaIMPEX
Firma handlowa

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy VERICO Experts Sp. z o.o. Współpraca z tą firmą okazała się niezwykle pomocna, sprawna, satysfakcjonująca. Audyty przeprowadzone były ekspresowo, dokładnie, wyczerpująco. Bardzo dobry kontakt (…) pozwalał na uwzględnienie wszystkich naszych dodatkowych uwag i zdecydowanie ułatwiał nam kontakt ze stroną chińską. Firma jest godna zaufania, zdecydowanie polecamy.

Anna Sobieraj, Kierownik działu zakupów, IMPEX, TarnobrzegCMTM-POLSKA
Odzież ochronna, akcesoria i narzędzia dla przemysłu

Bardzo dziękuję firmie Verico Experts za rzetelną i profesjonalną inspekcję w fabryce u mojego chińskiego kontrahenta. Usługa została przeprowadzona bez stwarzania jakiegokolwiek dyskomfortu dla azjatyckiego przedsiębiorcy, a moja firma dzięki raportowi uzyskała odpowiedzi na wszelkie kwestie co sprawiło, że rozpoczęcie handlu z Dalekim Wschodem nie było takie trudne. Szczególnie dziękuję (…) za profesjonalną „opiekę”, wszelką udzieloną pomoc oraz odpowiedzi na miliony pytań.

Katarzyna Nowak, CMTM-POLSKA, Góra KalwariaAgencja Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Oborniki Śląskie

Polecamy usługi firmy VERICO Experts Sp. z o.o. Gdyni, która wykonywała dla nas w Chinach kontrolę załadunku maszyny drogowej. Usługa została przeprowadzona profesjonalnie, a firma VERICO Experts okazała bardzo pomocna w kontaktach z chińskim dostawcą. Maszyna drogowa dotarła do nas sprawna i w dobrym stanie.

Jacek Dunst, Prokurent, Agencja Gospodarki Odpadami Sp. z o.o., Oborniki Śl.Andy Sp. z o.o.
Hurtownia napojów

Firma VERICO Experts Sp. z o.o. przygotowując na nasze zlecenie audyt, wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością godną polecenia. Realizowane przez nas międzynarodowe przedsięwzięcie wymagało dużego nakładu pracy
ze strony Firmy VERICO Experts Sp. z o.o., a efekt całkowicie spełniał nasze oczekiwania. Dysponując specjalistami wysokiej klasy oraz korzystając z nowoczesnych technik wizualizacji VERICO wykonało zlecenie audytu w czytelny i przejrzysty sposób. Mili, uprzejmi i komunikatywni pracownicy dopełniają pozytywnego wizerunku firmy.

Andrzej Pawelec, Wiceprezes Zarządu, ANDY Sp. z o.o., ParzęczewVIMINI
Producent kopert bąbelkowych i pudełek tekturowych

Serdecznie dziękuję za pomoc i realizację audytu. Jestem zadowolona ze współpracy i efektu końcowego. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług.

Agnieszka Sypniewska, Właścicielka, Vimini, RybnikKontakt

ul. Strzelców 50/10
81-586 Gdynia

E-mail: info@verico.pl

Tel.: +48 511 138 405

 

__________________

 Import Maszyn i Urządzeń z Chin

Wspieramy przedsiębiorców w zakupie maszyn i urządzeń do produkcji.

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się w czym możemy Ci pomóc !!

KONTAKT

 

 

 __________________

 Kompleksowa Obsługa Importu od A do Z

Usługa pakietowa "door to door" (od drzwi do drzwi) skonstruowana  z myślą o importerach,  którzy nie chcą popełnić błędów  przy imporcie z Chin i oczekują, że zamówiony towar zostanie rzeczywiście dostarczony do magazynu w Polsce.

Dowiedz się więcej co możemy dla Ciebie zrobić

Więcej informacji >>

 

 

 __________________

 WIZJA Lokalna w Chinach™

Autentyczne sprawdzenie firmy w Chinach

wizyta inspektora w fabryce
+
weryfikacja dokumentów 
w chińskich urzędach
+
porównanie prawdziwości danych 
z dokumentów ze stanem faktycznym
=
Profesjonalny Raport Handlowy

Zamów Raport

 

KONTROLA TOWARÓW

Chiny

Tajwan

Indie

Wietnam

Malezja

Kambodża

Malezja

Indonezja

Pakistan

* * *

Przedwysyłkowa

W toku produkcji

Nadzór nad załadunkiem

 __________________

 

Import kamienia naturalnego
z Chin

granit
marmur

* * *

nagrobki

płyty granitowe
płytki ozdobne

Import konglomeratu marmuru z Chin

 __________________

Pliki cookies

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Część z nich jest niezbędna dla funkcjonowania stron. W ustawieniach znajdziesz listę pozostałych, których wykorzystanie możesz kontrolować. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź Politykę prywatności.

Wymagane pliki cookies

Są niezbędne do zapewnienia prawidłowego działania naszej strony, dlatego nie wymagają Twojej zgody. Dzięki danym z tych plików możliwe jest poruszanie się po stronach oraz zapewnienie ich funkcjonalności. Służą także do zapewnienia Ci bezpieczeństwa, a także do wykrycia ewentualnych błędów w naszej witrynie.

Analityczne pliki cookies

Informacje z tych plików pozwalają nam na gromadzenie danych analitycznych, które ułatwiają nam poznanie statystyk korzystania z naszej witryny. W efekcie dowiadujemy się, co zmodyfikować i jakie treści rozwijać, aby strona działała jeszcze wydajniej i lepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Informacje te przetwarzane są w postaci zanonimizowanej.

Społecznościowe pliki cookies

Te pliki cookies zapewniają dostosowanie treści, które przeglądasz w naszej witrynie, do Twoich zainteresowań. Zapewniają zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności. W efekcie otrzymasz treści, które są lepiej dla Ciebie wyselekcjonowane. Stosujemy również funkcje interaktywne w celu popularyzacji strony z wykorzystaniem serwisów społecznościowych.

Reklamowe pliki cookies

Obserwujemy, co przeglądasz i o czym czytasz na naszej stronie po to, aby lepiej dopasować do Ciebie wyświetlane reklamy. Dzięki temu my oraz nasi partnerzy wyświetlamy dla Ciebie przede wszystkim te reklamy, które są związane z Twoimi interakcjami z naszą witryną, a także są zgodne z Twoimi zainteresowaniami.