Referencje VERICO Experts Sp. z o.o.

 

P.P.U.H SAN-PACK JUSTYNA I ARTUR KWIETNEWSCY 
Import i dystrybucja opakowań dla rolnictwa, ogrodnictwa i handlu

Firma VERICO Experts przeprowadzała dla nas kilkakrotnie inspekcję w chińskich fabrykach. Ponadto za pośrednictwem VERICO odbywały sie kontrole jakości, czy kontrole załadunku towarów. Usługa zawsze była przeprowadzana profesjonalnie a wszelkie kwestie rzetelnie wyjaśnione.  

Justyna Kwietniewska, San-Pack, Wilczyce

 

Bartosz Gibała PLATINIUM 
Sieć fitness klubów Fitness Platinium. 

Firma Platinium Bartosz Gibała z siedzibą w Krakowie poleca firmę VERICO Experts Sp. z o.o. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w zakresie usług kontroli towaru i handlu zagranicznego.

Kilkakrotnie zamawialiśmy WIZJĘ Lokalną w Chinach i w ten sposób weryfikowaliśmy naszych potencjalnych partnerów biznesowych. Do skorzystania z usług VERICO Experts Sp. z o.o. zachęciła nas możliwość realnego sprawdzenia dostawców. Za każdym razem inspektor przecujący dla VERICO Experts Sp.o.o. jechał osobiście do dostawcy i weryfikował czy deklaracje dostawcy i dane z Business License odpowiadają prawdzie. W rezultacie bardzo szybko otrzymywaliśmy szczegółowe raporty z wieloma danymi istotnymi dla podjęcia przez nas decyzji czy rozpoczynać współpracę z daną firmą czy nie.

Raport z Wizji Lokalnej zawierał również wiele szczegółowych zdjęć z procesu produkcyjnego, wzorcowni oraz informacje dotyczące systemu kontroli jakości, dzięki temu mogliśmy zobaczyć kogo wybieramy na naszego dostawcę.

W okresie trwania współpracy firma VERICO Experts Sp. z o.o. wykazała dużą sprawność organizacyjną, a jakość udzielonych usług oraz ich skuteczność nie pozastawiała żadnych zastrzeżeń.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. z o.o. i polecamy ją innym importerom, którzy nie chcą zostać oszukani.

 

Bartosz Gibała - Właściciel, Platinium, Kraków

 

MAGNUS 
Narzędzia motoryzacyjne 

Od pewnego czasu współpracujemy z VERICO Experts Sp. z o.o. przy imporcie z Chin oraz Tajwanu specjalistycznych narzędzi motoryzacyjnych.

VERICO w profesjonalny sposób pomaga w imporcie towaru, nadzoruje cały proces i dba o to, aby sprowadzany towar posiadał odpowiednie testy, certyfikaty CE oraz właściwe oznakowanie. Sprawdza wiarygodność oraz prawidłowość wystawianych dokumentów.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. z o.o.

MAGNUS, Olsztyn

 

IPAK Sp. J. 
Kompleksowe rozwiązania opakowań 

Przy pomocy firmy VERICO Experts Sp. z o.o. sprowadzaliśmy z Chin linie do woreczków foliowych. Maszyny, zgodne z naszym zamówieniemn dotarły do nas bez problemu.

VERICO zadbało o wynegocjowanie odpowiadających nam i zabezpieczających nasze interesy warunków kontraktu, właściwe oznakowanie maszyn oraz prawidłową dokumentację. Sprawdzenie dostawcy przed złożeniem zamówienia i kontrola przedwysyłkowa połączona z uruchomieniem maszyn jeszcze w fabryce chińskiego dostawcy zwiększyły bezpieczeństwo transakcji.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z VERICO Experts Sp. z o.o.. Rekomendujemy firmę VERICO innym importerom.

IPAK, Lublin

 

Ergobox Sp. z o.o. 
Meble biurowe 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą VERICO Experts Sp. o.o.

Korzystaliśmy z "Kompleksowej obsługi importu od A do Z" foteli biurowych. Firma VERICO zadbała o prawidłowość przebiegu wszystkich etapów importu: od sprawdzenia wiarygdoności dostawcy, poprzez uzgodnienie z dostawcą korzystnych dla naszej firmy warunków dostawy, przypilnowanie spraw technicznych, kontrolę przedwysyłkową po dostarczenie foteli biurowych do naszego magazynu.

Cały proces odbył się profesjonalnie i terminowo. Dzięki temu otrzymaliśmy towar zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Polacamy firmę VERICO Experts Zp. z o.o. innym importerom.

ERGOBOX.EU, Kraków

 

Profi Parkiet II 
Podłogi drewniane, boazeria panelowa 

Nasza firma wykonuje parkiety, podłogi łazienkowe oraz schody.

Korzystaliśmy z usługi kontroli przedwysyłkowej deski parkietowej w Chinach.
Kontrola została przeprowadzona fachowo, a jej zakres był nawet szerszy niż wynikało to z naszego zamówienia. Inspektorzy dysponowali odpowiednim sprzętem do kontroli jakości drewna, kontrolę przeprowadzali w sposób rzetelny i, jak mogliśmy zauważyć, rzeczywiście znali się na drewnie.
  

Bogdan Miąskiewicz, Właściciel, Profi Parkiet II, Warszawa

 

Alfa-Zeta Sp. z o.o.
LEDowe technologie oświetleniowe
 

Korzystaliśmy z usług firmy VERICO Experts przy kontroli dostawy od naszego partnera z Chin.

Kontrola została przeprowadzona bardzo sprawnie i szybko. Otrzymaliśmy szczegółowy raport. W wyniku kontroli nasz dostawca skorygował lub wymienił produkty, co do których mieliśmy zastrzeżenia. W rezultacie tych działań dostawa dotarła do nas w 100% sprawna i bez najmniejszych zastrzeżeń zarówno w stosunku do jakości wykonania, kompletności, jak i poprawności działania.

Marcin KRYSIŃSKI Dyr. ds. Rozwoju, Alfa-Zeta Sp. z o.o., Łódź

 

PHP Seamaster
Podłogi z drewna 

VERICO Experts jest prawdziwym ekspertem w przeprowadzaniu audytu w firmie, z która zamierzasz nawiązać kontakty handlowe kontrolują wszystko co cię interesuje, są zdjęcia i szczegółowe opisy poszczególnych wydziałów konkretnej fabryki. Osobiście jestem bardzo zadowolony z wykonania zlecenia przez VERICO Experts Sp. z o.o.

Bogdan Wrzesiński - Właściciel, PHP Seamaster, Warszawa

 

IMPEX
Firma handlowa 

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy VERICO Experts Sp. z o.o. Współpraca z tą firmą okazała się niezwykle pomocna, sprawna, satysfakcjonująca. Audyty przeprowadzone były ekspresowo, dokładnie, wyczerpująco. Bardzo dobry kontakt (…) pozwalał na uwzględnienie wszystkich naszych dodatkowych uwag  i zdecydowanie ułatwiał nam kontakt ze stroną chińską. Firma jest godna zaufania, zdecydowanie polecamy.

Anna Sobieraj, Kierownik działu zakupów, IMPEX, Tarnobrzeg

 

CMTM-POLSKA
Odzież ochronna, akcesoria i narzędzia dla przemysłu
 

Bardzo dziękuję firmie Verico Experts za rzetelną i profesjonalną inspekcję w fabryce u mojego chińskiego kontrahenta. Usługa została przeprowadzona bez stwarzania jakiegokolwiek dyskomfortu dla azjatyckiego przedsiębiorcy, a moja firma dzięki raportowi uzyskała odpowiedzi na wszelkie kwestie co sprawiło, że rozpoczęcie handlu z Dalekim Wschodem nie było takie trudne. Szczególnie dziękuję (…) za profesjonalną „opiekę”, wszelką udzieloną pomoc oraz odpowiedzi na miliony pytań.

Katarzyna Nowak, CMTM-POLSKA, Góra Kalwaria

 

Agencja Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.

Polecamy usługi firmy VERICO Experts Sp. z o.o. Gdyni, która wykonywała dla nas w Chinach kontrolę załadunku maszyny drogowej. Usługa została przeprowadzona profesjonalnie, a firma VERICO Experts okazała bardzo pomocna w kontaktach z chińskim dostawcą. Maszyna drogowa dotarła do nas sprawna i w dobrym stanie.

Jacek Dunst, Prokurent, Agencja Gospodarki Odpadami Sp. z o.o., Oborniki Śl.

 

Andy Sp. z o.o.
Hurtownia napojów


Firma VERICO Experts Sp. z o.o. przygotowując na nasze zlecenie audyt, wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością godną polecenia. Realizowane przez nas międzynarodowe przedsięwzięcie wymagało dużego nakładu pracy
ze strony Firmy VERICO Experts Sp. z o.o., a efekt całkowicie spełniał nasze oczekiwania. Dysponując specjalistami wysokiej klasy oraz korzystając z nowoczesnych technik  wizualizacji VERICO wykonało zlecenie audytu w czytelny i przejrzysty sposób. Mili, uprzejmi i komunikatywni pracownicy dopełniają pozytywnego wizerunku firmy.

Andrzej Pawelec, Wiceprezes Zarządu, ANDY Sp.  z o.o., Parzęczew

 

VIMINI
Producent kopert bąbelkowych i pudełek tekturowych 

Serdecznie dziękuję za pomoc i realizację audytu. Jestem zadowolona ze współpracy i efektu końcowego. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług.

Agnieszka Sypniewska, Właścicielka, Vimini, Rybnik

 

SZYBKOŚĆ  *  RZETELNOŚĆ  *  WIEDZA  *  KOMPETENCJE

Kontakt

ul. Strzelców 50/10
81-586 Gdynia
Email: info@verico.pl
Tel.: +48 511 138 405

 __________________

 Kompleksowa Obsługa Importu od A do Z

Usługa pakietowa "door to door" (od drzwi do drzwi) skonstruowana  z myślą o importerach,  którzy nie chcą popełnić błędów  przy imporcie z Chin i oczekują, że zamówiony towar zostanie rzeczywiście dostarczony do magazynu w Polsce.

Dowiedz się więcej co możemy dla Ciebie zrobić

Więcej informacji >>

 

 

 __________________

 WIZJA Lokalna w Chinach™

Autentyczne sprawdzenie wiarygodności firmy w Chinach

wizyta inspektora w fabryce
+
weryfikacja dokumentów 
w chińskich urzędach
+
porównanie prawdziwości danych 
z dokumentów ze stanem faktycznym
=
Profesjonalny Raport Handlowy

Zamów Raport

 

Import kamienia naturalnego
z Chin

granit
marmur
piaskowiec
łupek

* * *

nagrobki

płyty granitowe
płytki ozdobne

 __________________