Nasi partnerzy

 

 

 

AsstrA

AsstrA Associated Traffic AG.  AsstrA od ponad 20 lat jest niezawodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację międzynarodowych przewozów różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawę i ubezpieczenie ładunku. Nasi wykwalifikowani pracownicy znajdują najbardziej dogodne rozwiązania logistyczne na podstawie indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów oraz współpracy z szeregiem ekspertów, jesteśmy zawsze blisko Państwa i Państwa partnerów.


 Mandarynka

Partner VERICO w zakresie szkoleń z języka i kultury Chin, jak również tłumaczeń ustnych i pisemnych. Firma specjalizuje się w kursach języka chińskiego-mandaryńskiego w kraju i w Chinach.

 

 Eksport, handel zagraniczny
Jeśli już jesteś polskim eksporterem lub dopiero planujesz eksportować
swoje produkty lub usługi za granicę to katalog polskich eksporterów Poland Export
jest właściwym miejscem na zamieszczenie prezentacji o Twojej firmie. Serwis składa się z branżowego katalogu oraz wielojęzycznej wyszukiwarki ułatwiającej odnalezienie interesujących nas informacji o przedsiębiorstwach w 9 językach.
Z nami
handel zagraniczny staje się jeszcze łatwiejszy !
Zapraszamy...
 

 

Transport, międzynarodowy transportKatalog został stworzony z dwóch powodów. Po pierwsze, każdy kto szuka usług transportowych, zarówno tych drobnicowych jak i specjalistycznych, z łatwością odnajdzie odpowiednią firmę, która spełni jego wymagania. Po drugie, wszystkie
firmy transportowe
znajdujące się w katalogu mają okazję i mogą zaprezentować zakres swoich usług w najpopularniejszych językach świata, specjalnie dla potencjalnych klientów z zagranicy.

 

BigChina.pl

BigChina.pl to największy w Polsce darmowy serwis dla importerów z Chin i katalog chińskich produktów. Chcesz kupować lub sprzedawać chińskie produkty w Polsce? Chcesz wiedzieć co, jak i skąd importować? Chcesz sprawdzić kontrahenta w Chinach? Zleć to BigChina! Powierz nam swój import, a oszczędzisz wiele czasu i pieniędzy, a  przede wszystkim stresu. 

 

 Sina
Firma specjalizująca się w tłumaczeniach z języka chińskiego, innych języków azjatyckich, jak również w kompleksowej obsłudze Klienta w zakresie szkoleń z chińskiej kultury biznesu, nauki języka, obsługi prawnej, obsługi importu, organizacji wyjazdów na misje gospodarcze. Działa na terenie Polski i Chin.

  

Kontakt

ul. Strzelców 50/10
81-586 Gdynia
Email: info@verico.pl
Tel.: +48 511 138 405

 __________________

 Kompleksowa Obsługa Importu od A do Z

Usługa pakietowa "door to door" (od drzwi do drzwi) skonstruowana  z myślą o importerach,  którzy nie chcą popełnić błędów  przy imporcie z Chin i oczekują, że zamówiony towar zostanie rzeczywiście dostarczony do magazynu w Polsce.

Dowiedz się więcej co możemy dla Ciebie zrobić

Więcej informacji >>

 

 

 __________________

 WIZJA Lokalna w Chinach™

Autentyczne sprawdzenie wiarygodności firmy w Chinach

wizyta inspektora w fabryce
+
weryfikacja dokumentów 
w chińskich urzędach
+
porównanie prawdziwości danych 
z dokumentów ze stanem faktycznym
=
Profesjonalny Raport Handlowy

Zamów Raport

 

Import kamienia naturalnego
z Chin

granit
marmur
piaskowiec
łupek

* * *

nagrobki

płyty granitowe
płytki ozdobne

 __________________